Shape

Biz Kimiz?

Nokta Investment Biz Kimiz?

Nokta Investment Satış ve Pazarlama departmanları işletmelerin ulaşmak istediği hedeflere giden yolda en önemli projektördür.

Doğru İş Politikası

Ürettiğiniz veya tedarik ettiğiniz ürün ne kadar iddialı olursa olsun evrensel kurallar ile doğru bir pazarlama stratejisi oluşturularak satış organizasyonu doğru yürütülemez ise işletmenin ciddi finansal sorunlar yaşamasına sebep olabilmektedir.
Ancak doğru bir satış politikası uygulandığında, süreç yönetimi baştan sona sıkı takip edildiğinde bunların sonucunda müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlandığı takdirde işletme için çok hızlı bir ivmelenme sağlayabilmektedir.

Rekabet

Acımasız rekabet koşullarının her gün daha da sertleştiği bir pazarda personel maliyetlerini düşürmek en önemli tasarruf tedbirleri arasındadır.
Ayrıca işletmelerin rutinde devam eden kendi işlerini takip etmekte yaşadığı zamanproblemine bir de insan yönetimi eklendiğindeciddi bir efor kaybı yaşanmaktadır

Sizlere;

Acımasız rekabet koşullarının her gün daha da sertleştiği bir pazarda personel maliyetlerini düşürmek en önemli tasarruf tedbirleri arasındadır.
Ayrıca işletmelerin rutinde devam eden kendi işlerini takip etmekte yaşadığı zaman problemine bir de insan yönetimi eklendiğinde ciddi bir efor kaybı yaşanmaktadır.
Üstelik bunu profesyonel satış ekibimizle gerçekleştiriyoruz

00 +

Yıl Deneyim

00 +

Mutlu Müşteri

00 +

Proje

00 +

İş Kolu

Kurucu & Genel Müdür

Hep birlikte belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak için, içtenlikle çalışan takım arkadaşlarıma ve tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Misyonumuz

En büyük ilkemiz; bizleri tercih eden sizlerin vizyonuna uygun çözümler üretmek, sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir.Çünkü Nokta Investment ilişkilerini kısa vadede düşünmez.
Biz biliriz ki sizler ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirsiniz.
Sizler bilirsiniz ki biz her zaman sizin için daima en iyisini düşünürüz.

Vizyonumuz

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmak.
Ülkemizin de koyduğu hedefler doğrultusunda yerli üretimi uluslararası boyuta taşımak ve her birini birer ihraç kalemi haline getirebilmek başlıca değerimiz ve en önemli hedefimizdir.
Yerli üretimin gücüne inanıyor, ulusal gücümüzün uluslararası pazarda kendine yer edinmesi için çalışıyoruz.

Nokta Investment

Başarının anahtarı, dünyada olup bitenleri algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır.